Z. Zatloukalová na Facebooku:

Chceme ještě jednou poděkovat skvělé kapelce CCA BAND za luxusní hudební show na naší včerejší svatbě!!! Byli jste naprosto famózní, patří vám velký dík, všem jste se moc líbili, byli jsme nadšení a budeme vás dále doporučovat všude, kam se hneme, na to se spolehněte!.

M. Pruklová na Beremese.cz:

"Ahoj, pokud někdo řešíte, jakou kapelu na svatbu, tak si troufnu říct, že nikoho lepšího než CCA Band neseženete. Hráli nám na svatbě tento víkend a všichni z nich byli doslova unešení!! Jsme velká rodina, zažila jsem už hoooodně svateb, ale takovou zábavu jsem ještě na žádné svatbě nezažila...a troufnu si říct, že to bylo díky této kapele. Jsou to opravdu profesionálové a hlavně je to hrozně baví, což je naprosto nejlepší kombinace! Takže 100% doporučuju!"

FORD MOTORS Česká republika

Unikátní show, která představila České republice zcela nový Ford Transit Custom, Ford Tourneo Custom a Ford B-Max byla složená z videomappingu, live zpěvu, tanečních choreografií a extravagantní módy. V rámci národní premiéry se CCA BAND postaral o hudební doprovod dvou unikátních show, které proběhly v pražském SaSaZu a v brněnské Wanieck Gallery. Mimochodem na videa z těchto akcí se můžete podívat v galerii.

Další zmínky a reference na Beremese.cz:

Ja_Fi: CCA Band - super! Vydrželi s námi až do dvou do rána, moc příjemná partička :-) Na webu je najdete bez problémů.

Misa3006: Můžeme vřeledoporučit kapelu z Brna CCA BAND. Měli jsme je na naší svatbě a nakonec si je objednali i naši kamarádi na jejich svatbu, když viděli jak zpívají na naší svatbě. Skvělá domluva, komunikace, vše super. Byli jsme velmi spokojeni.

Vlaa: Tak já je teď můžu jedině pochválit, protože byli úžasní. Když přijeli, tak se mi pár lidí smálo, že budou hrát šmouly a tak (jsou opravdu mladí) ale pak nám všem vyrazili dech a všichni nám je záviděli, protože takovou show a zábavu jsem fakt dlouho neviděla. Manžel je cizinec, tudíž složení svatebních hostů bylo 40% češi, 40% němci a 20% angličani a repertoár přesně odpovídal složení hostů, tudíž se bavili naprosto všichni. Píseň pro první tanec novomanželů zařadili do repertoáru na naše přání a tchánovi se tak líbili, že je chce na svou oslavu šedesátin. Do Drážďan. Já je můžu jenom doporučit.

Sdělte nám svůj názor...

Ať už je jakýkoli, uvítáme jej. Každému se líbit nemůžeme - to je fakt, se kterým se každý musí naučít žít, zvláště při veřejném vystoupování. No a my jsme se s tím naučili žít a proto žádné komentáře nemažeme ani jinak necenzurujeme.... I když tedy upřímně doufáme, že těch negativních moc nebude =)