Členové CCA BANDU

Kačka
Kačka

Kačka je stejně jako "Zuza" v kapele od jejího vzniku. Technicky oplývá Kačka altem, osobnostně potom zodpovědností a emotivním kouzlem. Jak sama říká "Mikeš" ji naučil poslouchat text písně víc než je někdy k přežití. Kačka je talentovaná zpěvačka s výborným rozsahem. Mimochodem je také kapelový řidič (a to ve všch kapelách v kterých působí) protože všichni víme, že prostě řídí božsky.

Zuzka
Zuzka

Zuza je energická bomba. Do všeho včetně kapely vlítne po hlavě a tak také působí na podiu. Když je s "večírkem" potřeba pořádně "zamávat", Zuza si nenechá ujít příležitost. Zuza má rozpoznatelnou barvu hlasu a manuální zručnost - mimo kapelu dělá vizážistku. Mimochodem dříve zmíněný Mikeš Zuzu prozměnu naučil, že i když to pořád zkouší hlavou se zeď proráží, jen stěžka.

Andrea
Andrea

Andrea, k její neradosti zvaná Ája je benjamínkem kapely. A to jak služebním tak i věkovým. Do CCA BANDu přišla v roce 2013 tzv z ulice, respektive ke zpěvu utekla od tanečnic. Kapela si jednou všimla jak si během nacvičování projektu Plastik Tejp Show Andrea prozpěvuje a bylo rozhodnuto o delší době hledané posile kapely. Aja je charakterem i rozsahem někde mezi Kačkou a Zuzou, povahou je mírná, ale neuvěřitelně akurátní. Když jde ale na podium nabídnout emoci je to o to větší zážitek.

Petr
Petr

Petr je zvukař a člověk, který se snaží starat o běžný chod kapely. Pokud budete domlouvat koncert bude s největší pravděpodobností on, kdo Vám bude v typicky dlouhých větách odepisovat na email (průměrná věta na čtyři řádky). Petr se stará o techniku, stavbu a běžný provoz kapely. Je zároveň nejstarší členem kapely, živí se animacemi a videem a pro zpestření moderuje v brněnském Freeradiu 107FM. Mimochodem Petr získal řidičské oprávnění poprvé ve svých 28 letech!

Od roku 2002

V roce 2002 vzniká pod vedením profesora Dvorníka ještě jako školní projekt kapela PLUS & MINUS složená ze 3 členek: Katky, Zuzany a Lucie. Projekt se prezentuje především při školních příležitostech a jako takový zvládá žít celkem příjemným samostatným životem. V roce 2005 přichází ke kapele zvukař a následně i "manager" Petr. V tomto roce kapela také poprvé samostatně investuje a nakupuje vlastní aparaturu. V roce 2006 dochází k definitivnímu zpracování současného konceptu z kterým kapela opouští zkušebnu a zabydluje se na první stálé "scéně" při opakovaných vystoupeních v objektu Lamplota v Brně. Rok 2006 končí kapela s 25 odehranými koncerty na kontě.

V roce 2007 dochází ke změně názvu z původního PLUS & MINUS na současný CCA BAND. V roce 2008 opouští kapelu Lucie a v "partě" tak zůstávají Kačka, Zuzka a Petr. CCA BAND také odjede prezentovat živou hudbu do Velké Británie, kde nakonec stráví tři podzimní měsíce. S notnou dávkou zkušeností se CCA BAND vrací do ČR a s novým rokem také přichází rok zatím rekordní. Po velkém nášlapu do propagace odehrála kapela v roce 2009 celkem 70 koncertů. Mimojiné i celou dlouhou sezonu v objektu Kavkaz v Brně.

Vydechnout

Pravidelné večery s živou hudbou v objektu Kavkaz

Rok 2010 byl zlomovým v ustálení "ověřených" oblíbených míst, kde živá hudba CCA BAND vystupovala a dodnes vystupuje. Náš milovaný Kemp Mars v Šakvicích mimochodem taktéž do plna odstartoval v tomto roce. Zároveň však byl tento rok mimojiné pro kapelu trošku klidnější, mimojiné i proto že Katka si "odskočila" se svojí kapelou Suzaplay (s původní tvorbou) předskakovat skupině Kryštof při jejich podzimním turné. Vzhledem k tomu, že šlo celkem o 18 koncertů CCA BAND měl trochu volněji.

Katka se skupinou Suzaplay

Přestože v roce 2010 bylo trochu volněji odehrála kapela CCA BAND krásných 40 koncertů.

Rok 2011 byl pro kapelu CCA BAND ve znamení nastartování nového projektu, který společně s návrhářkou Magdou Bobinií Martínkovou pojmenovávají Plastik Tejp Show. Jde o extravagantní módní přehlídku propletenou tanečními kreacemi a samozřejmě živou hudbou za doprovodu kapely cca band. Při absolutní premiéře tohoto projektu bylo v brněnském klubu Melodka vyprodáno a to bylo i s pohledem do budoucna velmi radostné. PTS tak obrazila nejeden klub v rámci ČR a CCA BANDu přibilo k běžnému programu svateb, otevřených vystoupení a firemním večírkům také řádění v extravagantních kostýmech.

Plastik Tejp Show a hudba CCA BAND

Mimochodem pokud náhodou nevíte oč že v Plastik Tejp Show jde tak, věřte že to je unikátní spojení Bobinie Stylingu, Bobinie Photography a hudební a taneční show. Jde vlastně o extravagantní módní přehlídku s živým hudebním doprovodem a taneční show, Jedno z klubových vystoupení Plastik Tejp Show za doprovodu živé hudby CCA BANDupři níž jsou prezentovány modely Bobinie stylingu zachycené na snímcích Bobinie Photography. Plastik Tejp Show přináší atmosféru fotografií a modelů Bobinie na přehlídkové molo. Celá show je založena také na zajímavé dramaturgii, efektní projekci, světelné show a live hudbě.

CCA Band, dvacet hoodně zajímavě oblečených tanečnic, hra emocí, live zpěvu a světelné show. PTS musíte vidět naživo.

Cca Band představuje nového Forda Transita ve velkolepé show v SaSaZu

Národní premiera Fordu Transit za doprovodu živé hudby CCA BAND

V roce 2012 byl přizván CCA BAND společně s PTS k unikátnímu projektu takzvaného lunche (tedy startovního představení) nového vozu Ford Transit Custom. Šlo o upravenou verzi PTS při níž živá hudba od cca bandu, tanečnice PTS a interaktivní videomapping nadchli nejen pražské SaSaZu ale i brněnskou Wanick Gallery. Konečně na videa z tého akce se můžete podívat v galerii.