Kontaktujte CCA BAND

Petr Němec

420 733 109 874
cca-band@email.cz
ccaband.cz


Naše tipy

Fotokoutek Bobinie Photography

Fotokoutek Bobinie Photography je "mobilní ateliér", vybavený navíc ještě obrovskou spoustou rekvizit, ať už seriózního či velmi zábavného rázu. Je výborným doplňkem pro každou akci, zvláště na svatbách Vám ale připraví nezapomenutlné zážitky zvěčněné na fotografiích tisknutých přímo na místě.

Hannah Hair Design

Vlasový design v podání designérky Hana Musilové nabízí vše od kreativní extravagance až po tradiční oslňující účes. Na základě skvělých zkušeností kapela CCA BAND s Hannah dlouhodobě spolupracuje. Hannah je extra ať už se chystáte na svatbu, ples či firemní večírek.

Kemp Mars

Kemp MARS se nachází na jižní Moravě, v kraji podpálavských jezer, poblíž hraničního městečka Mikulov v okrese Břeclav. S kempem přímo sousedí písečná pláž, a z naší osobní zkušenosti můžeme říci, že mnohdy budete mít dojem, že jste u moře.

PenzionBalloon

Užijte si krásy Pálavy na maximum. Penzion najdete v Horních Věstonicích, na úpatí Pálavských vrchů. Díky tomu máte snadno na dosah vše, co region nabízí, ať už hledáte aktivní, či pasivní způsob odpočinku.